Informatie

Lidmaatschap

  • U dient het online aanmeldingsformulier in te vullen.
  • Jaarlijks moet u een "medisch attest" voorleggen!
  • Lidgeld moet binnen de 3 weken worden betaald via overschrijving op rekening BE70 0011 4863 7725 (GEBA BE BB) met vermelding van uw naam.(overschrijvingsformulier te downloaden)
  • Het lidgeld moet betaald worden tussen 1 en 21 oktober.
  • Ons lidjaar start op 1 oktober en eindigt op 30 september van het volgende jaar.
  • De bijdragen zijn:
    • Familie-abonnement : € 200 (voorwaarden : 1 gezin (minderjarige kinderen + ouders), individueel aanmelden via het aanmeldingsformulier)
    • Niet-Sporter : 45€  (voorwaarden :1 volwassene die NOOIT gebruikt maakt van onze infrastructuur (zwembad, douches, ...) maar toch lid wil zijn van de grote IJSBEER familie.
    • Gewoon lid: €90
    • Zomerstarters : 45€ (voorwaarden :1 volwassene, nog geen lid geweest en startend na 1/5, eenmalige promotie, individueel aanmelden via het aanmeldingsformulier)
    • 6 tot 18 jarigen: €25
    • Onder 6 jaar mag je gratis zwemmen.

Documenten

Klik op de volgende hyperlinks om het gewenste document te openen en eventueel af te drukken.

Wie te contacteren / Bestuursleden

  • Voorzitter: Jo Jacobs

jo@ijsberen-boom.be

Tel : +32 475 20 84 20

  • Secretaris: Suzy Wauters

suzy@ijsberen-boom.be

  • Bestuurder: Mon Van Kerchove

mon@ijsberen-boom.be

  • Penningmeester: Patrick Vanmeenen

patrick@ijsberen-boom.be

  • Verantwoordelijke technische installaties : John Weuts

       john@ijsberen-boom.be

  • Bestuurder: Wendy Onsea

wendy@ijsberen-boom.be

Tel : +32 468 32 23 83

  • Ondervoorzitter / Verantwoordelijke Berenhol : Gert De Bruyn
        gert@ijsberen-boom.be
  • Adres: Koninklijke Zwemclub de IJsberen

Acacialaan z/n, Openluchtzwembad - Gemeentelijk Park te 2850 Boom

info@ijsberen-boom.be

Ligging

De IJsberen van Boom zwemmen heel het jaar door in het Gemeentelijk Openluchtzwembad van Boom gelegen in het gemeentelijk park nabij de A12. De ingang bevindt zich via de Acacialaan.

De zwemuren zijn als volgt bepaald, een redder is ALTIJD aanwezig

  • Woensdag en vrijdag : 18u30 tot 20u30
  • Zaterdagen, zondag en alle feestdagen : 10u30 tot 12u30